PUCHARY Z MOSIĄDZU, STATUETKI Z BRĄZU i Z MOSIĄDZU

Wykonamy każdy rodzaj statuetki z mosiądzu lub z brązu. W swoich wyrobach łączymy metal również ze szkłem lub kamieniem. Wykończenie statuetki z brązu czy z mosiądzu dostosowane jest do preferencji klienta - błyszczące, piaskowane czy pokryte wybranym kolorem patyny (czarny, brązowy, zielony, niebieski). Dbamy o każdy szczegół wyrobu. Nasze odlewy są bardzo precyzyjne i dokładnie odwzorowują najmniejszy element modelu. Statuetki mają bardzo cienkie ścianki dzięki czemu są stosunkowo lekkie i udźwignie je każdy obdarowany.

Odlewy wykonujemy z przekazanego wzoru bądź projektujemy statuetkę wraz z artystą rzeźbiarzem na indywidualne zamówienie, według wymagań i preferencji klienta. 

Poniżej prezentujemy wybrane statuetki z brązu (patynowane na kolor brązowy) oraz statuetki z mosiądzu (piaskowane lub patynowane na czarno i zielono).

 
 

WAZONY, ŚWIECZNIKI SECESYJNE, ŚWIECZNIKI Z BRĄZU

W naszej ofercie znajdują się także świecznik z brązu i mosiądzu oraz wazony. Dysponujemy własnym wzornictwem secesyjnym, na które składają się wazony oraz świeczniki trój-, pięcio- i sześcioramienne. Odlewamy również wzory dostarczone przez klientów. Wykończenie świecznika czy wazonu zgodnie z życzeniem zamawiającego.


MEDALE Z BRĄZU

W swoim dorobku mamy wykonanych już kilkadziesiąt wzorów medali z brązu. Podejmujemy się realizacji medali ze zróżnicowaną fakturą i tekstem. Wśród naszych klientów zamawiających medale z brązu są uczelnie, instytuty, fundacje, związki  czy organizacje pozarządowe. Poniżej znajdują się przykładowe medale o  zróżnicowanych kształtach i wielkościach.

medale z brązu, medale z mosiądzu, statuetki okolicznościowe, statuetki z brązu, statuetki z mosiądzu, świecznik z brązu, świeczniki z brązu, świecznik secesyjny, wazon z brązu, wazonik secesyjny, wazon secesyjny, wazon z mosiądzu, wazonik z brązu, puchar z mosiądzu, puchar z metalu, puchar ze szkłem, puchar z brązu, puchar ekskluzywny, dąb bartek, medale, odznaczenia, świecznik sześcioramienny, świecznik pojedynczy