ODLEWY Z MOSIĄDZU, ODLEWY Z BRĄZU, POMNIKI SAKRALNE Z BRĄZU, ODLEWY I RZEŹBY CMENTARNE

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje odlewów z brązu i mosiądzu, które wykonywaliśmy na rzecz kościołów. Realizujemy wiele indywidualnych projektów takich jak pomniki z brązu, bramy z brązu z elementami mosiężnymi, lampy z mosiądzu oraz brązu, płyty okolicznościowe i nagrobne z brązu, postumenty, itp. Nasze odlewy wykonywane są najczęściej z brązu, jak również z mosiądzu i aluminium.

Lampy w nawie głównej bazyliki w Licheniu - odlew z brązu pozłacany.

 

Brama z brązu kościoła Bł. Ojca Pio w Warszawie (Ursynów) - całość bramy stanowi odlew z brązu. Wybrane elementy wykonane zostały z mosiądzu i zintegrowane z bramą. Klamki z brązu zaprojektowano aby tworzyły całość z elementami drzwi bocznych.

 

Brama z brązu bazyliki św. Antoniego w Rybniku - odlew z brązu z wieloma płaskorzeźbami świętych postaci. Wszystkie elementy to odlewy z brązu.

 

Zwieńczenia wież (kwiatony) kościoła w Iwaniskach (woj. świętokrzyskie) - odlewy z brązu

 

Pomnik z brązu Jan Paweł II – w sumie wykonanych zostało 15 pomników z brązu, w tym 7 odlewów pomnika według rzeźby autorstwa kieleckiej rzeźbiarki Anny Grabiwody (odlew z brązu wysokości 2,4m) oraz 2 pomniki z brązu autorstwa rzeźbiarza Michała Pronobisa (odlew z brązu o wysokości 2-2,5m).

 

Błogosławiony O. St. Papczyński - pomnik z brązu znajduje się w Stanach Zjednoczonych (stan Massachused), pomnik z brązu błogosławiony ks. Marian Górecki, pomnik z brązu błogosławiony ks. Alojzy Orione.

 

Pomniki Chrystusa: pomnik z brązu Chrystus na krzyżu, pomnik z brązu Chrystus błogosławiący.

 

Anioły nagrobne z brązu, płyta nagrobna z brązu